• ٠٩١٢٩١٧٠٢٩٥
  • کارخانه: شیراز-شهرک صنعتی بزرگ-فلکه ششم - بلوار الکترونیک-خیابان ابزاردقیق-شرکت توسعه هنر متین
  • تولید کننده محصولات کامپوزیتی
  • گواهینامه
  • ISO 9001: 2010
  • تقدیر نامه
  • برترین واحد مهندسی در سال 96

درباره شرکت طراحی مهندسی متین

شرکت طراحی مهندسی متین در سال 1386 به عنوان طراح، تولید کننده و مجری انواع مخازن تحت فشار و اتمسفریک از نوع استوانه ای GRP و معکبی مدولار SMC مخازن دفنی (سپتیک تانک فاضلابی) و چربی گیر فایبرگلاس (اتصالات کامپوزیتی FRP و دریچه های منهول کامپوزیتی ( GRP،SMC ) تأسیس و شروع به فعالیت کرده است.

درباره شرکت طراحی مهندسی متین

شرکت طراحی مهندسی متین در سال 1386 به عنوان طراح، تولید کننده و مجری انواع مخازن تحت فشار و اتمسفریک از نوع استوانه ای GRP  و معکبی مدولار SMC مخازن دفنی (سپتیک تانک فاضلابی) و چربی گیر فایبرگلاس (اتصالات کامپوزیتی FRP و دریچه های منهول کامپوزیتی ( GRP،SMC ) تأسیس و شروع به فعالیت کرده است. از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به ارائه راه حل های صنعتی به ویژه مقابله با خوردگی صنعتی با استفاده از نانو کامپوزیت ها اشاره نمود. لازم به ذکر است شرکت متین دارای گواهینامه های ایزو OHSAS 18001 (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای) و ایزو 9001(سیستم مدیریت یکپارچه) می باشد. عمده فعالیت ها و محصولات شرکت طراحی مهندسی متین در شاخه های اصلی زیر گنجانده می شود:

دریچه های کامپوزیتی ، مخزن های کامپوزیتی ، مخزن های مدولار SMC ، مخزن های سپتیک (سپتیک تانک) ، لوله و اتصالات

برای دانلود اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید 

محصولات پلیمری به خصوص کامپوزیت ها از بدو ورود به صنایع مختلف با برخورداری از مزایای انحصاری خود از قبیل وزن سبک طول عمر مفید بالا حمل و نقل و نصب سریع و آسان ، مقاومت بالا در برابر انواع خوردگی ها و سازگاری با محیط زیست تاثیرات به سزایی در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری داشته اند و در رقابت با محصولات فلزی و بتونی و ... در کاربردهای مشابه توانسته اند بخش اعظمی از رقبای خود در حوزه های مشابه را پشت سر گذارند .در این راستا شرکت طراحی مهندسی متین در سال 1386 به عنوان طراح تولید کننده و مجری انواع مخازن تحت فشار و اتمسفریک از نوع استوانه ای و مکعبی مخازن دفنی (سپتیک تانک فاضلابی و چربی گیر فایبرگلاس ) اتصالات کامپوزیتی و دریچه های منهول کامپوزیتی تاسیس و شروع به فعالیت کرده است . از دیگر فعالیت های این شرکت میتوان به ارائه راه حل های صنعتی به ویژه مقابله با خوردگی صنعتی بر اساس فرایند های عملیاتی با استفاده از نانو کامپوزیت ها اشاره نمود و همچنین ماموریت خود را در گسترش و جایگزیتنی محصولات قدیمی با صنعت کامپوزیت قرار داده و بدین ترتیب گسترش دهنده این صنعت می باشد.

اطلاعات را به طور کامل میتوانید ازلینک زیر دانلود کنید : کاتالوگ شرکت متین 


لینک های مرتبط

 - جزییات محصولات 

- جزییات محصولات مخازن کامپوزیتی

  - جزییات محصولات سپتیک تانک

  - جزییات محصولات مخازن پلی اتیلن

  - جزییات محصولات مخازن کامپوزیتی SMC

  - جزییات محصولات مخازن کامپوزیتی GRP

  - جزییات پروژه ها

  - جزییات پروژه های مخازن کامپوزیتی

  - جزییات پروژه های سپتیک تانک

  - جزییات پروژه های مخازن پلی اتیلن

  - جزییات پروژه های مخازن کامپوزیتی SMC

  - جزییات پروژه های مخازن کامپوزیتی GRP

   - جزییات محصولات دریچه کامپوزیتی

   - جزییات محصولات دریچه منهول کامپوزیتی / دریچه کامپوزیتی

  - جزییات محصولات  دریچه منهول کامپوزیتی ، قطر 265 میلیمتر 

  - جزییات محصولات دریچه منهول کامپوزیتی ، 360*830 میلیمتر 

  - جزییات محصولات  دریچه منهول کامپوزیتی ،150*150 میلیمتر

  - جزییات محصولات دریچه منهول کامپوزیتی با فریم جدید ، قطر 265 میلیمتر

  - جزییات محصولات دریچه منهول کامپوزیتی ، قطر 345 میلیمتر

  - جزییات تصاویر

  - جزییات تصاویر سپتیک تانک

  - جزییات تصاویر مخازن پلی اتیلن

  - جزییات تصاویر مخازن کامپوزیتی SMC

  - جزییات تصاویر مخازن کامپوزیتی GRP

  - جزییات تصاویر مخازن کامپوزیتی

 

شرکت طراحی مهندسی متین:  طراحی، تولید و فروش انواع مخازن کامپوزیتی، مخزن GRP، مخزن های مدولار، مخزن SMC، مخزن فایبرگلاس، سپتیک تانک، مخازن دفنی، مخزن چدنی، تولید کننده انواع مخازن آب، تولید کننده انواع چربی گیر، چربی گیر فایبرگلاس، مخازن دفنی، مخازن معکبی مدولار، مخازن تحت فشار، تولید کننده انواع دریچه های کامپوزیتی، دریچه منهول چدنی، دریچه های منهول کامپوزیتی، تولید کننده انواع لوله و اتصالات کاروگیت، لوله و اتصالات کامپوزیتی، لوله و اتصالات PTFE ، CPVC ، PVDF

مشتریان ما