• 09129170295 - 09173043804
  • کارخانه: شیراز-شهرک صنعتی بزرگ-فلکه ششم - بلوار الکترونیک-خیابان ابزاردقیق-شرکت توسعه هنر متین
  • تولید کننده محصولات کامپوزیتی
  • گواهینامه
  • ISO 9001: 2010
  • تقدیر نامه
  • برترین واحد مهندسی در سال 96

دریچه های کامپوزیت

دریچه های کامپوزیت

دریچه های کامپوزیت ، جایگزین های بسیار محبوبی برای دریچه های آبروی چدنی در سیستم های جمع آوری که شامل ، سیستم های فاضلابی ، آب و برق همچنین سیستم های سپتیک و سیستم های نفتی و گازی هستند. اما مزایای استفاده از دریچه های فایبرگلاس برای جایگزینی چدن و ​​چاله های چدنی چاه چیست؟

 

دلیل عمده برای استفاده ازدریچه های کامپوزیت اینکه پوششهای کامپوزیت که بر روی درب های کامپوزیتی قرار گرفته اند و پایه اصلی این نوع دریچه های می باشند دارای مواد غیرقابل بازیافت و مواد غیرضایعات هستند که مهمترین امر در کاهش سرقت دریچه ها است.درب های دریچه های فلزی و چدنی هر روز سرقت می شوندکه باعث میشود جای منهول های خالی از دریچه بماند و  اجازه می دهد وسایل نقلیه حتی معابر و یا حیوانات در سوراخ خالی از دریچه قرار بگیرند و باعث آسیب شود.

دریچه های کامپوزیتی یک راه حل بسیار سریع، آسان و مقرون به صرفه برای جلوگیری از سرقت می باشد. پوشش استفاده از دریچه کامپوزیت هیچ ارزش مادی و قراضه ای ندارد.

دریچه منهول های کامپوزیتی بدلیل سبکی که سبب کاهش آسیب های کارگران در حین بلند کردن دریجه منهول های کامپوزیتی می شود. همچنین دریچه های منهول کامپوزیت بدلیل اینکه سبک تر هستند برای کار کردن بر روی آنها که شامل سوراخکاری برشکاری و... است آسان تر عمل می کنند..دریچه منهول های کامپوزیت یک پوشش مناسب و  ایده آل برای محیط های که دارای خوردگی و دارای مواد شیمایی سمی و اسید است و قابل استفاده در محیط های شیمایی و پتروشیمی  و سیستم های فاضلاب می توانند بسیار خورنده باشند. گاز سولفید هیدروژن معمولا در این سیستم ها یافت می شود که این مواد خورنده و بسیار سمی است و دریچه های منهول کامپوزیتی در مقابل چنین موادی دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد.

دریچه های منهول کامپوزیتی دارای مقاومت بالایی در مقابل بار ترافیکی جهت تردد در خیابان های اصلی تا فشار 40 تن و همچنین در محل فرودگاه های تا فشار 90 تن می باشد.

 

مشتریان ما